Os 3420 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.50 | 12.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.56 | 12.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 12.59 | 13.00 | |||
Havířov-Suchá | 13.02 | 13.03 | |||
Havířov | 13.06 | 13.07 | 2 | ||
Šenov | 13.12 | 13.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 13.16 | 13.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 13.21 | 13.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 13.35 | 13.45 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 13.48 | 13.48 | 1 | ||
Děhylov | 13.52 | 14.00 | 1 | ||
Jilešovice | 14.03 | 14.03 | |||
Háj ve Slezsku | 14.06 | 14.07 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 14.10 | 14.10 | |||
Mokré Lazce | 14.12 | 14.12 | |||
Štítina | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Opava-Komárov | 14.18 | 14.19 | 1/3 | ||
Opava východ | 14.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci