Os 3416 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.50 | 10.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.56 | 10.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 10.59 | 11.00 | |||
Havířov-Suchá | 11.02 | 11.03 | |||
Havířov | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Šenov | 11.12 | 11.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 11.16 | 11.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 11.21 | 11.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 11.35 | 11.45 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 11.48 | 11.48 | 1 | ||
Děhylov | 11.52 | 12.00 | 1 | ||
Jilešovice | 12.03 | 12.03 | |||
Háj ve Slezsku | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 12.10 | 12.10 | |||
Mokré Lazce | 12.12 | 12.12 | |||
Štítina | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Opava-Komárov | 12.18 | 12.19 | 1/3 | ||
Opava východ | 12.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci