Os 3412 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.50 | 8.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.56 | 8.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 8.59 | 9.00 | |||
Havířov-Suchá | 9.02 | 9.03 | |||
Havířov | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Šenov | 9.12 | 9.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 9.16 | 9.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 9.21 | 9.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 9.35 | 9.52 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 9.55 | 9.56 | 1 | ||
Děhylov | 9.59 | 10.01 | 1 | ||
Jilešovice | 10.04 | 10.04 | |||
Háj ve Slezsku | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 10.11 | 10.11 | |||
Mokré Lazce | 10.13 | 10.13 | |||
Štítina | 10.15 | 10.16 | 2 | ||
Opava-Komárov | 10.19 | 10.20 | 1/3 | ||
Opava východ | 10.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci