Os 3406 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.50 | 5.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.56 | 5.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 5.59 | 6.00 | |||
Havířov-Suchá | 6.02 | 6.03 | |||
Havířov | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Šenov | 6.12 | 6.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 6.16 | 6.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 6.21 | 6.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.35 | 6.45 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Děhylov | 6.53 | 6.54 | 1 | ||
Jilešovice | 6.57 | 6.58 | |||
Háj ve Slezsku | 7.01 | 7.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 7.05 | 7.05 | |||
Mokré Lazce | 7.06 | 7.06 | |||
Štítina | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 7.13 | 7.14 | 1/3 | ||
Opava východ | 7.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci