Os 3312 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.22 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.28 | 16.30 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 16.33 | 16.33 | |||
Ostrava-Svinov | 16.37 | 16.39 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 16.42 | 16.43 | |||
Jistebník | 16.46 | 16.47 | 1 | ||
Studénka | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Hladké Životice | 16.57 | 16.57 | |||
Suchdol nad Odrou | 17.01 | 17.05 | 1 | ||
Jeseník nad Odrou | 17.08 | 17.09 | |||
Polom | 17.14 | 17.18 | 1/1 | ||
Bělotín | 17.21 | 17.22 | |||
Hranice na Moravě | 17.27 | 17.28 | 3/2 | ||
Drahotuše | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 17.38 | 17.42 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 17.46 | 17.46 | |||
Prosenice | 17.49 | 17.49 | 2 | ||
Přerov | 17.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci