Os 3227 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 8.15 | ||||
Prosenice | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 8.24 | 8.24 | |||
Lipník nad Bečvou | 8.27 | 8.28 | 1/2 | ||
Drahotuše | 8.34 | 8.34 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 8.40 | 8.49 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 8.54 | 8.54 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 8.56 | 8.57 | |||
Černotín | 8.59 | 9.00 | |||
Špičky | 9.03 | 9.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 9.05 | 9.06 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 9.14 | 9.14 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 9.19 | 9.21 | 3 | ||
Brňov | 9.25 | 9.25 | |||
Bystřička | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Jablůnka | 9.33 | 9.34 | 4 | ||
Vsetín | 9.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci