Os 3155 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 12.45 | 1 | |||
Pržno | 12.49 | 12.49 | |||
Baška | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 12.58 | 13.02 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 13.06 | 13.07 | 4 | ||
Paskov | 13.12 | 13.13 | 1/1 | ||
Vratimov | 13.17 | 13.17 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.21 | 13.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 13.26 | 13.26 | |||
Ostrava střed | 13.29 | 13.29 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 13.31 | 13.31 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.35 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci