Os 2975 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.14 | 3 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.18 | 14.18 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.20 | 14.21 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 14.27 | 14.27 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 14.29 | 14.30 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 14.36 | 14.36 | |||
Návsí (Nawsie) | 14.39 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci