Os 2845 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 22.21 | 3 | |||
Ostrava-Vítkovice | 22.28 | 22.29 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 22.33 | 22.36 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 22.41 | 22.41 | |||
Šenov | 22.43 | 22.43 | |||
Havířov | 22.47 | 22.48 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 22.51 | 22.52 | |||
Horní Suchá | 22.54 | 22.55 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.57 | 22.58 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 23.03 | 23.04 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci