Os 28415 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 16.06 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Bežerovice | 16.14 | 16.14 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 16.24 | 16.24 | |||
Všechlapy | 16.27 | 16.27 | |||
Třebelice | 16.29 | 16.29 | |||
Čenkov u Malšic | 16.32 | 16.32 | |||
Malšice | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Libějice | 16.40 | 16.40 | |||
Slapy | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Horky u Tábora | 16.45 | 16.45 | |||
Tábor | 16.54 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci