Os 28406 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.05 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 9.14 | 9.14 | |||
Slapy | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Libějice | 9.19 | 9.19 | |||
Malšice | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 9.27 | 9.27 | |||
Třebelice | 9.30 | 9.30 | |||
Všechlapy | 9.32 | 9.32 | |||
Bechyňská Smoleč | 9.34 | 9.34 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Bežerovice | 9.45 | 9.45 | |||
Bechyně zastávka | 9.49 | 9.49 | |||
Bechyně | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci