Vlak 27709 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 12.38 | 2 | |||
Neumětely | 12.43 | 12.43 | |||
Radouš | 12.45 | 12.45 | |||
Hostomice pod Brdy | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Osov | 12.54 | 12.54 | |||
Vižina | 12.58 | 12.58 | |||
Všeradice | 13.01 | 13.01 | |||
Nesvačily | 13.03 | 13.03 | |||
Skuhrov pod Brdy | 13.07 | 13.07 | |||
Liteň | 13.11 | 13.14 | 2 | ||
Běleč | 13.17 | 13.17 | |||
Zadní Třebaň | 13.22 | 1/2 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci