Os 26805 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 15.23 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 15.27 | 15.27 | |||
Mikulov v Krušných horách | 15.34 | 15.34 | |||
Dubí | 15.42 | 15.48 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 15.55 | 15.55 | |||
Hrob | 15.58 | 15.58 | |||
Horní Háj | 16.01 | 16.01 | |||
Osek město | 16.04 | 16.07 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 16.13 | 16.13 | |||
Louka u Litvínova | 16.15 | 16.17 | 2 | ||
Litvínov město | 16.19 | 16.19 | |||
Most | 16.32 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci