..: Trasa vlaku  2651 - JŘ 2015 :..
Vlak 2651 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   22.33 2
  Liberec-Rochlice  22.36 22.36 
  Vesec u Liberce  22.39 22.44 1
  Vratislavice nad Nisou  22.45 22.45 
  Jablonec nad Nisou  22.57 22.58 
  Jablonec nad Nisou centrum  23.00 23.00 
  Jablonec nad Nisou zastávka  23.01 23.01 
  Jablonecké Paseky  23.05 23.05 
  Lučany nad Nisou  23.10 23.10 
  Smržovka  23.12 23.12 1
  Smržovka-Luční  23.14 23.14 
  Smržovka střed  23.16 23.16 
  Smržovka dolní nádraží  23.19 23.19 
  Tanvald zastávka  23.22 23.22 
  Tanvald  23.25 23.30 
  Desná  23.33 23.33 
  Desná-Riedlova Vila  23.36  

Liberec-Tanvald nejede 24., 31.XII.; Tanvald-Desná-Riedlova vila jede v , nejede 31.XII.;
; Liberec – Tanvald


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster