..: Trasa vlaku  2644 - JŘ 2015 :..
Vlak 2644 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Harrachov   19.09 1
  Kořenov  19.15 19.17 1
  Desná-Pustinská  19.22 19.22 
  Dolní Polubný  19.24 19.24 
  Desná-Riedlova Vila  19.26 19.26 
  Desná  19.29 19.30 2
  Tanvald  19.34 19.40 
  Tanvald zastávka  19.41 19.41 
  Smržovka dolní nádraží  19.45 19.45 
  Smržovka střed  19.48 19.48 
  Smržovka-Luční  19.49 19.49 
  Smržovka  19.51 19.57 3
  Lučany nad Nisou  19.59 19.59 
  Jablonecké Paseky  20.04 20.04 
  Jablonec nad Nisou zastávka  20.08 20.08 
  Jablonec nad Nisou centrum  20.09 20.09 
  Jablonec nad Nisou  20.11 20.12 
  Vratislavice nad Nisou  20.23 20.23 
  Liberec-Rochlice  20.27 20.27 
  Liberec  20.31  1

nejede 24.XII.;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster