..: Trasa vlaku  2643 - JŘ 2015 :..
Vlak 2643 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   18.37 2
  Liberec-Rochlice  18.40 18.40 
  Vratislavice nad Nisou  18.44 18.44 
  Jablonec nad Nisou  18.55 18.56 
  Jablonec nad Nisou centrum  18.57 18.57 
  Jablonec nad Nisou zastávka  18.59 18.59 
  Jablonecké Paseky  19.03 19.03 
  Lučany nad Nisou  19.08 19.08 
  Smržovka  19.11 19.12 1
  Smržovka-Luční  19.14 19.14 
  Smržovka střed  19.15 19.15 
  Smržovka dolní nádraží  19.19 19.19 
  Tanvald zastávka  19.22 19.22 
  Tanvald  19.24 19.36 
  Desná  19.39 19.40 2
  Desná-Riedlova Vila  19.42 19.42 
  Dolní Polubný  19.43 19.43 
  Desná-Pustinská  19.45 19.45 
  Kořenov  19.50  1

; Tanvald-Desná-Riedlova vila nejede 24., 31.XII.; Desná-Riedlova vila-Kořenov jede v a od 25.IV. do 21.VI. a od 5.IX. do 28.X., od 27.VI. do 31.VIII. jede denně;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster