..: Trasa vlaku  2636 - JŘ 2015 :..
Vlak 2636 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kořenov   15.57 1
  Desná-Pustinská  16.02 16.02 
  Dolní Polubný  16.04 16.04 
  Desná-Riedlova Vila  16.06 16.06 
  Desná  16.09 16.10 2
  Tanvald  16.14 16.23 
  Tanvald zastávka  16.24 16.24 
  Smržovka dolní nádraží  16.28 16.28 
  Smržovka střed  16.31 16.31 
  Smržovka-Luční  16.32 16.32 
  Smržovka  16.35 16.36 3
  Lučany nad Nisou  16.38 16.38 
  Jablonecké Paseky  16.43 16.43 
  Jablonec nad Nisou zastávka  16.47 16.47 
  Jablonec nad Nisou centrum  16.49 16.49 
  Jablonec nad Nisou  16.52 16.57 
  Vratislavice nad Nisou  17.08 17.08 
  Liberec-Rochlice  17.12 17.12 
  Liberec  17.16  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster