..: Trasa vlaku  2634 - JŘ 2015 :..
Vlak 2634 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Harrachov   15.09 1
  Kořenov  15.15 15.17 1
  Desná-Pustinská  15.22 15.22 
  Dolní Polubný  15.24 15.24 
  Desná-Riedlova Vila  15.26 15.26 
  Desná  15.29 15.30 2
  Tanvald  15.34 15.43 
  Tanvald zastávka  15.44 15.44 
  Smržovka dolní nádraží  15.48 15.48 
  Smržovka střed  15.51 15.51 
  Smržovka-Luční  15.52 15.52 
  Smržovka  15.55 15.56 3
  Lučany nad Nisou  15.58 15.58 
  Jablonecké Paseky  16.03 16.03 
  Jablonec nad Nisou zastávka  16.07 16.07 
  Jablonec nad Nisou centrum  16.09 16.09 
  Jablonec nad Nisou  16.12 16.17 
  Vratislavice nad Nisou  16.28 16.28 
  Liberec-Rochlice  16.32 16.32 
  Liberec  16.36  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster