..: Trasa vlaku  2633 - JŘ 2015 :..
Vlak 2633 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   15.17 2
  Liberec-Rochlice  15.20 15.20 
  Vratislavice nad Nisou  15.24 15.24 
  Jablonec nad Nisou  15.35 15.36 
  Jablonec nad Nisou centrum  15.37 15.37 
  Jablonec nad Nisou zastávka  15.39 15.39 
  Jablonecké Paseky  15.43 15.43 
  Lučany nad Nisou  15.48 15.48 
  Smržovka  15.51 15.57 1
  Smržovka-Luční  15.59 15.59 
  Smržovka střed  16.01 16.01 
  Smržovka dolní nádraží  16.04 16.04 
  Tanvald zastávka  16.07 16.07 
  Tanvald  16.11 16.16 
  Desná  16.19 16.20 2
  Desná-Riedlova Vila  16.22 16.22 
  Dolní Polubný  16.23 16.23 
  Desná-Pustinská  16.25 16.25 
  Kořenov zastávka  16.27 16.27 
  Kořenov  16.31 16.33 1
  Harrachov  16.40  1

;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster