..: Trasa vlaku Os 26285 - JŘ 2015 :..
Os 26285
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   22.26 
  Velké Hamry město  22.30 22.30 
  Velké Hamry  22.32 22.32 
  Plavy  22.34 22.34 
  Návarov  22.39 22.39 
  Jesenný  22.44 22.44 
  Spálov  22.48 22.48 
  Železný Brod  22.52  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster