..: Trasa vlaku Os 26284 - JŘ 2015 :..
Os 26284
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   23.02 4
  Spálov  23.05 23.05 
  Jesenný  23.10 23.10 
  Návarov  23.14 23.14 
  Plavy  23.19 23.19 
  Velké Hamry  23.21 23.21 
  Velké Hamry město  23.23 23.23 
  Tanvald  23.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster