..: Trasa vlaku Os 26283 - JŘ 2015 :..
Os 26283
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   20.26 
  Velké Hamry město  20.30 20.30 
  Velké Hamry  20.32 20.32 
  Plavy  20.34 20.34 
  Návarov  20.39 20.39 
  Jesenný  20.44 20.44 
  Spálov  20.48 20.48 
  Železný Brod  20.52  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster