..: Trasa vlaku Os 26282 - JŘ 2015 :..
Os 26282
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   21.02 4
  Spálov  21.05 21.05 
  Jesenný  21.10 21.10 
  Návarov  21.14 21.14 
  Plavy  21.19 21.19 
  Velké Hamry  21.21 21.21 
  Velké Hamry město  21.23 21.23 
  Tanvald  21.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster