..: Trasa vlaku Os 26280 - JŘ 2015 :..
Os 26280
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   19.02 1
  Spálov  19.05 19.05 
  Jesenný  19.10 19.10 
  Návarov  19.14 19.14 
  Plavy  19.19 19.19 
  Velké Hamry  19.21 19.21 
  Velké Hamry město  19.23 19.23 
  Tanvald  19.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster