..: Trasa vlaku Os 26278 - JŘ 2015 :..
Os 26278
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   17.02 4
  Spálov  17.05 17.05 
  Jesenný  17.10 17.10 
  Návarov  17.14 17.14 
  Plavy  17.19 17.19 
  Velké Hamry  17.21 17.21 
  Velké Hamry město  17.23 17.23 
  Tanvald  17.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster