..: Trasa vlaku Os 26276 - JŘ 2015 :..
Os 26276
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   15.02 4
  Spálov  15.05 15.05 
  Jesenný  15.10 15.10 
  Návarov  15.14 15.14 
  Plavy  15.19 15.19 
  Velké Hamry  15.21 15.21 
  Velké Hamry město  15.23 15.23 
  Tanvald  15.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster