..: Trasa vlaku Os 26275 - JŘ 2015 :..
Os 26275
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   14.29 
  Velké Hamry město  14.33 14.33 
  Velké Hamry  14.35 14.36 3
  Plavy  14.38 14.38 
  Návarov  14.43 14.43 
  Jesenný  14.48 14.48 
  Spálov  14.52 14.52 
  Železný Brod  14.56  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster