..: Trasa vlaku Os 26273 - JŘ 2015 :..
Os 26273
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   12.26 
  Velké Hamry město  12.30 12.30 
  Velké Hamry  12.32 12.32 
  Plavy  12.34 12.34 
  Návarov  12.39 12.39 
  Jesenný  12.44 12.44 
  Spálov  12.48 12.48 
  Železný Brod  12.52  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster