..: Trasa vlaku Os 26272 - JŘ 2015 :..
Os 26272
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   13.02 4
  Spálov  13.05 13.05 
  Jesenný  13.10 13.10 
  Návarov  13.14 13.14 
  Plavy  13.19 13.19 
  Velké Hamry  13.21 13.21 
  Velké Hamry město  13.23 13.23 
  Tanvald  13.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster