..: Trasa vlaku Os 26270 - JŘ 2015 :..
Os 26270
Řazení vlaku: 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   11.02 4
  Spálov  11.05 11.05 
  Jesenný  11.10 11.10 
  Návarov  11.14 11.14 
  Plavy  11.19 11.19 
  Velké Hamry  11.21 11.21 
  Velké Hamry město  11.23 11.23 
  Tanvald  11.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster