..: Trasa vlaku Os 26269 - JŘ 2015 :..
Os 26269
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   8.26 
  Velké Hamry město  8.30 8.30 
  Velké Hamry  8.32 8.32 
  Plavy  8.34 8.34 
  Návarov  8.39 8.39 
  Jesenný  8.44 8.44 
  Spálov  8.48 8.48 
  Železný Brod  8.52  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster