..: Trasa vlaku Os 26262 - JŘ 2015 :..
Os 26262
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Železný Brod   4.58 4
  Spálov  5.01 5.01 
  Jesenný  5.06 5.06 
  Návarov  5.10 5.10 
  Plavy  5.15 5.15 
  Velké Hamry  5.17 5.18 3
  Velké Hamry město  5.20 5.20 
  Tanvald  5.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster