..: Trasa vlaku Os 26261 - JŘ 2015 :..
Os 26261
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   4.26 
  Velké Hamry město  4.30 4.30 
  Velké Hamry  4.32 4.32 
  Plavy  4.34 4.34 
  Návarov  4.39 4.39 
  Jesenný  4.44 4.44 
  Spálov  4.48 4.48 
  Železný Brod  4.52  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster