..: Trasa vlaku  2625 - JŘ 2015 :..
Vlak 2625 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   12.37 2
  Liberec-Rochlice  12.40 12.40 
  Vratislavice nad Nisou  12.44 12.44 
  Jablonec nad Nisou  12.55 12.56 
  Jablonec nad Nisou centrum  12.57 12.57 
  Jablonec nad Nisou zastávka  12.59 12.59 
  Jablonecké Paseky  13.03 13.03 
  Lučany nad Nisou  13.08 13.08 
  Smržovka  13.11 13.17 1
  Smržovka-Luční  13.19 13.19 
  Smržovka střed  13.21 13.21 
  Smržovka dolní nádraží  13.24 13.24 
  Tanvald zastávka  13.27 13.27 
  Tanvald  13.31 13.36 
  Desná  13.39 13.40 2
  Desná-Riedlova Vila  13.42 13.42 
  Dolní Polubný  13.43 13.43 
  Desná-Pustinská  13.45 13.45 
  Kořenov  13.50  1

;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster