..: Trasa vlaku  2612 - JŘ 2015 :..
Vlak 2612 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Desná-Riedlova Vila   7.26 
  Desná  7.29 7.30 2
  Tanvald  7.34 7.43 
  Tanvald zastávka  7.44 7.44 
  Smržovka dolní nádraží  7.48 7.48 
  Smržovka střed  7.51 7.51 
  Smržovka-Luční  7.52 7.52 
  Smržovka  7.55 7.56 3
  Lučany nad Nisou  7.58 7.58 
  Jablonecké Paseky  8.03 8.03 
  Jablonec nad Nisou zastávka  8.07 8.07 
  Jablonec nad Nisou centrum  8.09 8.09 
  Jablonec nad Nisou  8.12 8.17 
  Vratislavice nad Nisou  8.28 8.28 
  Liberec-Rochlice  8.32 8.32 
  Liberec  8.36  5

Desná-Riedlova vila-Tanvald nejede 25.XII., 1.I.;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster