..: Trasa vlaku  2605 - JŘ 2015 :..
Vlak 2605 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   5.16 2
  Liberec-Rochlice  5.19 5.19 
  Vesec u Liberce  5.22 5.22 1
  Vratislavice nad Nisou  5.24 5.24 
  Jablonec nad Nisou  5.35 5.36 
  Jablonec nad Nisou centrum  5.37 5.37 
  Jablonec nad Nisou zastávka  5.39 5.39 
  Jablonecké Paseky  5.43 5.43 
  Lučany nad Nisou  5.48 5.48 
  Smržovka  5.51 5.57 1
  Smržovka-Luční  5.59 5.59 
  Smržovka střed  6.01 6.01 
  Smržovka dolní nádraží  6.04 6.04 
  Tanvald zastávka  6.07 6.07 
  Tanvald  6.11 6.19 
  Desná  6.22 6.22 
  Desná-Riedlova Vila  6.25  

; Tanvald-Desná-Riedlova vila jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.;
; Liberec – Tanvald v a


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster