Os 2509 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.37 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 5.41 | 5.42 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 5.45 | 5.46 | |||
Praha-Hostivař | 5.50 | 5.51 | 2 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 5.53 | 5.54 | |||
Praha-Uhříněves | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 6.00 | 6.00 | |||
Říčany | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Světice | 6.07 | 6.08 | |||
Strančice | 6.11 | 6.12 | 1/2 | ||
Mnichovice | 6.15 | 6.15 | |||
Mirošovice u Prahy | 6.18 | 6.19 | |||
Senohraby | 6.21 | 6.21 | 2 | ||
Čtyřkoly | 6.25 | 6.25 | |||
Pyšely | 6.27 | 6.28 | |||
Čerčany | 6.30 | 6.31 | 2 | ||
Mrač | 6.33 | 6.33 | |||
Benešov u Prahy | 6.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci