Os 24760 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravská Třebová | 17.08 | 2 | |||
Kunčina | 17.14 | 17.14 | |||
Mladějov na Moravě | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Trpík | 17.26 | 17.26 | |||
Anenská Studánka | 17.28 | 17.28 | |||
Třebovice v Čechách | 17.36 | 17.37 | 1/4 | ||
Česká Třebová | 17.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci