Os 2431 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.02 | 1/2 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 19.06 | 19.06 | |||
Kutná Hora město | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 19.14 | 19.14 | |||
Poličany | 19.17 | 19.17 | |||
Malešov | 19.22 | 19.22 | 2 | ||
Bykáň | 19.26 | 19.26 | |||
Týniště | 19.27 | 19.27 | |||
Krasoňovice | 19.30 | 19.30 | |||
Bahno | 19.33 | 19.33 | |||
Předbořice | 19.35 | 19.35 | |||
Černíny | 19.38 | 19.38 | |||
Štipoklasy | 19.40 | 19.40 | |||
Zbraslavice | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Hodkov | 19.53 | 19.53 | |||
Hodkov zastávka | 19.55 | 19.55 | |||
Želivec | 20.00 | 20.00 | |||
Zruč nad Sázavou | 20.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci