Os 2425 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17.03 | 1/2 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 17.07 | 17.07 | |||
Kutná Hora město | 17.10 | 17.12 | 2 | ||
Kutná Hora předměstí | 17.16 | 17.16 | |||
Poličany | 17.20 | 17.20 | |||
Malešov | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Bykáň | 17.29 | 17.29 | |||
Týniště | 17.30 | 17.30 | |||
Krasoňovice | 17.33 | 17.33 | |||
Bahno | 17.36 | 17.36 | |||
Předbořice | 17.38 | 17.38 | |||
Černíny | 17.41 | 17.41 | |||
Štipoklasy | 17.43 | 17.43 | |||
Zbraslavice | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Hodkov | 17.56 | 17.56 | |||
Hodkov zastávka | 17.59 | 17.59 | |||
Želivec | 18.04 | 18.04 | |||
Zruč nad Sázavou | 18.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci