Os 2418 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 7.09 | 3 | |||
Želivec | 7.16 | 7.16 | |||
Hodkov zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Hodkov | 7.24 | 7.24 | |||
Zbraslavice | 7.31 | 7.32 | 3 | ||
Štipoklasy | 7.35 | 7.35 | |||
Černíny | 7.37 | 7.37 | |||
Předbořice | 7.40 | 7.40 | |||
Bahno | 7.42 | 7.42 | |||
Krasoňovice | 7.45 | 7.45 | |||
Týniště | 7.47 | 7.47 | |||
Bykáň | 7.48 | 7.48 | |||
Malešov | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Poličany | 7.58 | 7.58 | |||
Kutná Hora předměstí | 8.01 | 8.01 | |||
Kutná Hora město | 8.06 | 8.08 | 3 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 8.10 | 8.10 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.16 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci