Os 2413 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.20 | 1/1 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 6.24 | 6.24 | |||
Kutná Hora město | 6.27 | 6.29 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 6.33 | 6.33 | |||
Poličany | 6.36 | 6.36 | |||
Malešov | 6.41 | 7.04 | 2 | ||
Bykáň | 7.08 | 7.08 | |||
Týniště | 7.09 | 7.09 | |||
Krasoňovice | 7.12 | 7.12 | |||
Bahno | 7.15 | 7.15 | |||
Předbořice | 7.17 | 7.17 | |||
Černíny | 7.20 | 7.20 | |||
Štipoklasy | 7.22 | 7.22 | |||
Zbraslavice | 7.27 | 7.33 | 2 | ||
Hodkov | 7.40 | 7.40 | |||
Hodkov zastávka | 7.42 | 7.42 | |||
Želivec | 7.47 | 7.47 | |||
Zruč nad Sázavou | 7.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci