Os 23226 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.08 | 1 | |||
Brumov střed | 20.12 | 20.12 | |||
Brumov | 20.15 | 20.16 | 3 | ||
Návojná | 20.18 | 20.18 | |||
Valašské Klobouky | 20.24 | 20.25 | 3 | ||
Poteč | 20.28 | 20.28 | |||
Valašské Příkazy | 20.31 | 20.31 | |||
Horní Lideč | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Lidečko ves | 20.39 | 20.39 | |||
Lidečko | 20.42 | 20.42 | |||
Lužná u Vsetína | 20.45 | 20.45 | |||
Valašská Polanka | 20.47 | 20.48 | 3 | ||
Leskovec | 20.51 | 20.51 | |||
Vsetín | 20.57 | 20.58 | 4 | ||
Jablůnka | 21.04 | 21.04 | 3 | ||
Bystřička | 21.09 | 21.09 | |||
Brňov | 21.13 | 21.13 | |||
Valašské Meziříčí | 21.18 | 21.22 | 2 | ||
Branky na Moravě | 21.28 | 21.28 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 21.32 | 21.32 | |||
Kunovice-Loučka | 21.37 | 21.37 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 21.40 | 21.40 | |||
Osíčko | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Loukov | 21.49 | 21.49 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 21.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci