..: Trasa vlaku Os 2071 - JŘ 2015 :..
Os 2071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   21.36 2
  Skochovice  21.39 21.39 
  Měchenice  21.42 21.42 
  Bojov  21.53 21.53 
  Bojanovice  21.56 21.56 
  Čisovice  21.59 22.00 2
  Rymaně  22.05 22.05 
  Mníšek pod Brdy  22.08 22.09 3
  Nová Ves pod Pleší  22.14 22.14 
  Malá Hraštice  22.19 22.19 
  Mokrovraty  22.25 22.25 
  Stará Huť  22.31 22.31 
  Dobříš  22.33  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster