Os 2066 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 19.05 | 2 | |||
Stará Huť | 19.08 | 19.08 | |||
Mokrovraty | 19.13 | 19.13 | |||
Malá Hraštice | 19.19 | 19.19 | |||
Nová Ves pod Pleší | 19.24 | 19.24 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.30 | 19.30 | 3 | ||
Rymaně | 19.32 | 19.32 | |||
Čisovice | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Bojanovice | 19.42 | 19.42 | |||
Bojov | 19.45 | 19.45 | |||
Měchenice | 19.56 | 19.56 | |||
Skochovice | 19.59 | 19.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.05 | 20.05 | |||
Praha-Zbraslav | 20.08 | 20.08 | |||
Praha-Komořany | 20.12 | 20.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Praha-Braník | 20.18 | 20.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.22 | 20.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci