..: Trasa vlaku Os 2064 - JŘ 2015 :..
Os 2064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.35 2
  Stará Huť  17.38 17.38 
  Mokrovraty  17.43 17.43 
  Malá Hraštice  17.49 17.49 
  Nová Ves pod Pleší  17.54 17.54 
  Mníšek pod Brdy  18.00 18.00 3
  Rymaně  18.02 18.02 
  Čisovice  18.08 18.09 3
  Bojanovice  18.12 18.12 
  Bojov  18.15 18.15 
  Klínec  18.20 18.20 
  Měchenice  18.26 18.26 
  Skochovice  18.29 18.29 
  Vrané nad Vltavou  18.31 18.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.35 18.35 
  Praha-Zbraslav  18.38 18.38 
  Praha-Komořany  18.42 18.42 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Braník  18.48 18.48 3
  Praha-Krč  18.52 18.52 2/2
  Praha-Vršovice  19.00 19.01 2
  Praha hlavní nádraží  19.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster