..: Trasa vlaku Os 2062 - JŘ 2015 :..
Os 2062
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.35 2
  Stará Huť  16.38 16.38 
  Mokrovraty  16.43 16.43 
  Malá Hraštice  16.49 16.49 
  Nová Ves pod Pleší  16.54 16.54 
  Mníšek pod Brdy  17.00 17.00 3
  Rymaně  17.02 17.02 
  Čisovice  17.08 17.09 3
  Bojanovice  17.12 17.12 
  Bojov  17.15 17.15 
  Klínec  17.20 17.20 
  Měchenice  17.26 17.26 
  Skochovice  17.29 17.29 
  Vrané nad Vltavou  17.31 17.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.35 17.35 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 
  Praha-Komořany  17.42 17.42 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 
  Praha-Braník  17.48 17.48 3
  Praha-Krč  17.52 17.52 2/2
  Praha-Vršovice  18.00 18.01 2
  Praha hlavní nádraží  18.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster