..: Trasa vlaku Os 2058 - JŘ 2015 :..
Os 2058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.35 2
  Stará Huť  12.38 12.38 
  Mokrovraty  12.43 12.43 
  Malá Hraštice  12.49 12.49 
  Nová Ves pod Pleší  12.54 12.54 
  Mníšek pod Brdy  13.00 13.00 3
  Rymaně  13.02 13.02 
  Čisovice  13.08 13.09 3
  Bojanovice  13.12 13.12 
  Bojov  13.15 13.15 
  Klínec  13.20 13.20 
  Měchenice  13.26 13.26 
  Skochovice  13.29 13.29 
  Vrané nad Vltavou  13.31 13.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  13.35 13.35 
  Praha-Zbraslav  13.38 13.38 
  Praha-Komořany  13.42 13.42 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 
  Praha-Braník  13.48 13.48 3
  Praha-Krč  13.52 13.52 2/2
  Praha-Vršovice  14.00 14.01 2
  Praha hlavní nádraží  14.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster