..: Trasa vlaku Os 2057 - JŘ 2015 :..
Os 2057
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.55 5
  Praha-Vršovice  12.59 13.00 3
  Praha-Krč  13.06 13.07 2/2
  Praha-Braník  13.11 13.11 3
  Praha-Modřany zastávka  13.14 13.14 
  Praha-Komořany  13.16 13.16 
  Praha-Zbraslav  13.20 13.20 
  Dolní Břežany-Jarov  13.23 13.23 
  Vrané nad Vltavou  13.27 13.32 2
  Skochovice  13.35 13.35 
  Měchenice  13.38 13.38 
  Klínec  13.44 13.44 
  Bojov  13.49 13.49 
  Bojanovice  13.52 13.52 
  Čisovice  13.55 13.56 2
  Rymaně  14.01 14.01 
  Mníšek pod Brdy  14.04 14.05 3
  Nová Ves pod Pleší  14.10 14.10 
  Malá Hraštice  14.15 14.15 
  Mokrovraty  14.21 14.21 
  Stará Huť  14.27 14.27 
  Dobříš  14.29  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster