..: Trasa vlaku Os 2054 - JŘ 2015 :..
Os 2054
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.05 2
  Stará Huť  7.08 7.08 
  Mokrovraty  7.13 7.13 
  Malá Hraštice  7.19 7.19 
  Nová Ves pod Pleší  7.24 7.24 
  Mníšek pod Brdy  7.30 7.30 3
  Rymaně  7.32 7.32 
  Čisovice  7.38 7.39 3
  Bojanovice  7.42 7.42 
  Bojov  7.45 7.45 
  Klínec  7.50 7.50 
  Měchenice  7.56 7.56 
  Skochovice  7.59 7.59 
  Vrané nad Vltavou  8.01 8.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.05 8.05 
  Praha-Zbraslav  8.08 8.08 
  Praha-Komořany  8.12 8.12 
  Praha-Modřany zastávka  8.14 8.14 
  Praha-Braník  8.18 8.18 3
  Praha-Krč  8.22 8.22 2/2
  Praha-Vršovice  8.30 8.31 2
  Praha hlavní nádraží  8.35  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster